Nowoczesne i bezpieczne rozwiązania

Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo

Dobry klimat w twoim domu!

Zdrowie naszych klientów jest inspiracja w tworzeniu…

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach zwią…zanych z planowaniem, doborem, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych.

Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje wszechstronność prac i wysoką jakość ich wykonania. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dzięki szerokiej gamie jednostek wewnętrznych dostosowanych do różnych typów systemów klimatyzacyjnych, do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć nawet do
4 jednostek wewnętrznych. Od jednostek montowanych na ścianie poprzez podłogowo-sufitowe, aż po nowej generacji jednostki wolnostojące – zawsze można wybrać rozwiżzanie odpowiednie dla danego pomieszczenia.

Plasmacluster lon generuje dodatnie i ujemne jony. Dzięki temu skutecznie neutralizuje wirusy i bakterie, eliminuje pleśń, alergeny oraz inne szkodliwe substancje. Utrzymuje w pomieszczeniu czyste i zdrowe powietrze, pomaga domownikom odzyskać komfort. Silny strumień powietrza – tryb pracy, który umożliwia szybkie i wygodne regulowanie temperatury oraz zapewnia silne nawiewy powietrza pod odpowiednim ką…tem.

Klimatyzacja ma być komfortem zapewniającym dobre samopoczucie w upalne dni i nie tylko. Projekt klimatyzacji musi być wykonany względem danego obiektu oraz potrzeb osób z niej korzystających. Montaż klimatyzacji dobrze zainstalowanej jest gwarantem prawidłowego działania.

Urządzenia klimatyzacyjne

Urządzenia klimatyzacyjne, tworzą w pomieszczeniu zdrowy i niemal identyczny z naturalnym klimat. Niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, zawsze zapewniają odpowiednią temperaturę, optymalny poziom wilgotności a także oczyszczają powietrze usuwając z niego zanieczyszczenia.

To nie tylko ulga dla organizmu, ale i zbawienne dla alergików. Zanieczyszczone powietrze, nieodpowiednia temperatura i wilgotność oraz duży hałas negatywnie wpływają na nastrój, czy zdolności koncentracji. Wywołują choroby i potęgują stres.

Dlatego warto więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Współcześnie jednak jest to niełatwe, szczególnie w miastach o intensywnym ruchu ulicznym. Skoro otwieranie okien nie gwarantuje przyjemnym powiewem, może warto wypróbować zdobycze techniki?

Rodzaje kilmatyzatorów:

Klimatyzator naścienny

klimatyzacja1-07

Klimatyzator kasetonowy

Klimatyzator podstropowy

Klimatyzator przenośny

Klimatyzator multisplit
– Twin 1+2
– Tripple 1+3
– Doubletwin 1+4

Klimatyzator kanałowy

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza z generatorem Plasmacluster firmy Sharp usuwają nieprzyjemne zapachy i mogą zmniejszyć liczbę szkodliwych cząsteczek w powietrzu. Odetchniesz z ulgą!

Większą część swojego dnia spędzamy wewnątrz pomieszczeń. Dlatego tak ważne jest świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Nie tylko dla nosa, ale przede wszystkim dla Twoich dróg oddechowych!

Z powodu udoskonalenia izolacji naszych domów pogorszyła się jakość powietrza w pomieszczeniach, wywołując reakcje alergiczne, częste przeziębienia i bóle głowy, dlatego skuteczne oczyszczanie powietrza stało się koniecznością.

Oczyszczacze powietrza z generatorem Plasmacluster do oczyszczania powietrza wykorzystują dodatnie i ujemne jony. Dodatnie jony wodoru i ujemne jony tlenu są uzyskiwane z cząsteczek wody zawartej w powietrzu.

W tym samym czasie powietrze jest również oczyszczane przez system filtrów. To zapewnia wyjątkowy efekt, podwójnego oczyszczania powietrza: przy pomocy jonów i filtrów.

Zwalczanie szkodliwych substancji

Jony Plasmacluster oczyszczając powietrze, rozprzestrzeniają się w całym pomieszczeniu, usuwając nieprzyjemne zapachy i cząsteczki unoszące się w powietrzu. Składowe dymu papierosowego, zapachy pochodzące od zwierząt i zapach potu zostają rozproszone. Ponadto technologia Plasmacluster, pomaga niszczyć bakterie, pleśnie, wirusy i roztocza.

Oczyszczanie powietrza obejmuje swym działaniem wszystkie miejsca w pomieszczeniu

Większość oczyszczaczy powietrza jest jedynie wciągane do urządzenia i oczyszczane za pomocą systemu filtrów. W ten sposób tylko bezpośrednio nawiewane powietrze jest oczyszczane a „stojące powietrze” pozostaje poza zasięgiem oczyszczacza. Nic także, nie dzieje się z zanieczyszczonym powietrzem zalegającym za meblami.

W przypadku oczyszczaczy z generatorem Plasmacluster jony rozprzestrzeniają się w całym pomieszczeniu, oczyszczają atmosferę. W ten sposób oczyszczane jest nawet powietrze pod kanapą i za szafą.

Oczyszczanie powietrza z funkcją nawilżania

Nawilżacze powietrza automatycznie utrzymują wilgotność w pomieszczeniu na stałym poziomie za pomocą czujników powietrza. W zależności od temperatury w pomieszczeniu oczyszczacz powietrza lub nawilżacz, zawsze będzie usiłował utrzymać wilgotność powietrza między 55% a 65%. Jest to najodpowiedniejszy poziom wilgotności dla ludzkiego ciała.

Te urządzenia sprawiają, że oczyszczanie powietrza jest jeszcze bardziej skuteczne, ponieważ cząsteczki wody wiążą się z jonami Plasmacluster. Mogą one razem z wodą, głęboko wnikać w tkaniny. Ten sposób umożliwia usuwanie nieprzyjemnych zapachów z chodników, dywanów, firanek, zasłon i pościeli.

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

Klimatyzator kanałowy

Nagrzewnica powietrza

 

partner1 partner2 partner3 partner4 partner5 partner6 partner7 partner8

img-bottom

Facebook