Nowoczesne i bezpieczne rozwiązania

Instalacje multiroom

Multiroom NUVO jest to system przewodowy składający się ze wzmacniacza wielostrefowego NUVO połączonego z klawiaturą sterującą NUVO w każdym pomieszczeń gdzie zamontowane są głośniki instalacyjne połączone bezpośrednio ze wzmacniaczem NUVO.


multirom1
multirom2

multirom3


Multiroom SONOS

System SONOS  zapewni ci dostęp do całej zgromadzonej muzyki w każdym pomieszczeniu bezprzewodowo. Sterowanie systemem SONOS odbywa się za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej w twoim urządzeniu mobilnym.
Aplikacja SONOS CONTROLLER na twoim smart fonie czy tablecie pozwoli Ci słuchać muzyki dostępnej w internetowych stacjach radiowych Spotify , Deezer, WiMP i innych serwisach muzycznych.

multirom4

Multiroom Roussound

Multiroom  Russound jest to system przewodowy składający się z głośników instalacyjnych, klawiatury sterującej w danym pomieszczeniu  oraz wzmacniaczy strefowych połączonych  serwerem muzycznym i innymi urządzeniami audiowizualnymi .Urządzenia  systemu  multiroom Russound  są sterowane również przez smart fony, iPhone , i Pady za pomocą domowej sieci WiFi . Systemy  Russound można stosować zarówno w hotelach , pabach, restauracjach jak również w domach jednorodzinnych .

multiroom_4

Facebook